Eeeх Зоки Зоки, се уби од плукање по Србите, за да им направиш ќеф на Бугарите, а гледаш, Србите повеќе вакцини ќе ти дадат од браќата ти Бугари. А тие бугарските ги зема или уште патуваат по пругата Софија Скопје?
Еј од Србија ги испроси, ни во ЕУ се, ни во НАТО.
Одете удавете се во Вардар со министерот – коментира актерот Сашо Тасевски, редовен критичар на случувањата во државата

Eeeх Зоки Зоки, се уби од плукање по Србите, за да им направиш ќеф на Бугарите, а гледаш, Србите повеќе вакцини ќе ти…

Posted by Sasho Tasevski on Monday, 18 January 2021

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.