Предлагам при секое тестирање на ковид позитивни од власта, стапчето да им го збрцаат подлабоко во нос за истовремено да им направат и IQ тест

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.