Ајде во карантин децо хахаха
Фоткава ако е автентична, треба да се самозатвори државава што е појака од секој верски лидер или функционер.

 

Ајде во карантин децо хахахаФоткава ако е автентична, треба да се самозатвори државава што е појака од секој верски лидер или функционер.

Gepostet von Ivor Mickovski am Freitag, 22. Mai 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.