Дамјанчо сила добил. Ауууу па арогантно уште…. Ако немало избори на 21 јуни, ќе ни го продолжеле притворот. Значи ако има избори, нема да има корона повеќе.
Што се овие паники и покажување сила, а дечко?
Знаеш кај беше до вчера?
Ај баш да видиме колку си силен, напиша Тасевски на Фејсбук.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.