Дали ќе се исполни предвидувањето на пророкот Зоран: Катица излегува од Шутка?

Деновиве истекува и 30-дневниот притвор на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева. Нејзината адвокатка Ирена Фрчкоска во интервју дадено вчера вели … Продолжи со читање Дали ќе се исполни предвидувањето на пророкот Зоран: Катица излегува од Шутка?