Имаме информации дека за вечер се спремаат молотови коктели” – мвр

Ако имаш информации дека се подготвува таков напад на институции – апсиш. Не пушташ полиција да го јади па да собираш поени на нивни повреди, пишува Божидар Божиновски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.