Замислете страшниот Орце Камчев се плаши од еден „педер“ како Бојан Јовановски, иронично искоментира Боки на обвинувањата дека го рекетрирал бизнисменот.

-И тој ќе ми давал милион евра. Од него не можеш 50 денари да земеш, а не па еден милион евра. Тој може дал, ама не на мене. Можеби ги дал на оние од трас-трас судството – рече Боки.

Тој вели дека не постојат никакви докази дека сметководителката на Камчеви извадила пари, но не може ни да има бидејќи такво нешто не се случило.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.