Боки 13 викаш те злоупотреби, а Като? Тоа е ко Елиот Нес да беше фатен во рекет и да кажеше, внучето од сестра на Ал Капоне ме заеба. Иначе немаше, пишува актерот Сашо Тасевски на ФБ по прес конференцијата на Јанева.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.