Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана деновиве уживаше со својата пријателка и пејачка на базен во Тител.

Она што сите го забележаа е дека за само два месеци по породувањето таа ја врати својата линија, па доби бројни комплименти за изгледот.

 

View this post on Instagram

 

🔥🔥💣🌞🌡🥵

A post shared by Bogdana (@bogdannaraznatovic) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.