Ова е битка за минатото, сегашноста и иднината. Продолжуваме и утре со блокада на две раскрсници во Скопје и протест во 15 градови низ Македонија.

Фејсбук статус на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

Ова е битка за минатото, сегашноста и иднината. Продолжуваме и утре со блокада на две раскрсници во Скопје и протест во 15 градови низ Македонија.

#оставканазаевслободананародот

Posted by Hristijan Mickoski on Tuesday, 1 December 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.