Партиското обезбедување на СДСМ денеска на Мечкин Камен се судри со македонските граѓани, а потоа вербално ја нападна и полицијата.


 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.