Баталете набавка на вакцини, не ви оди тоа, во набавка на лубриканти се покажавте врв.
Тој талент треба да си го негувате, им порача Сашо Тасевски на властите.

 Дајте уште милион лубриканти, да не ве жуља.
Оти со тој дел од телото владеете и тој најмногу ви е амортизиран, коментира актерот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.