[AУДИО] Заев признава дека правел „комбинации“ со Катица, договорил да паднат и пописот и Талир 2, и Пошта…

На социјалните мрежи утринава се појави нова аудио бомба на која може да се препознае гласот на поранешниот премиер Зоран … Продолжи со читање [AУДИО] Заев признава дека правел „комбинации“ со Катица, договорил да паднат и пописот и Талир 2, и Пошта…