Сите што мижите и се ситите на неправда каде што Гордана Јанкулоска е ставена во затвор за Мерцедес набавен 20 пати поефтино од колите што ги има купено Заев и СДСМ овие 2 години и патем Мерцедес во кој се вози пола Влада и се сликаше пола СДСМ, не можам ништо повеќе да кажам само дека никој не ви посакува некогаш да сте во слична ситуација.
Страшно е како заборавивте што сѐ се случи овие 2 години, мижите на неправда – аплаудирате на криминал и корупција…
Малку е и ова што ни се случува…, напиша на Фејсбук, Димче Арсовски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.