Арсим Зеколи на Твитер напиша:

Се игравте со огин драга Владо. И се изгоревте. Знаете вие многу добро со кој огин. И употребен пир.

За останатите, мислете што сакате. Но, бидете убедени дека не ги знаете сите пикантерии поврзани со ставот на Париз кон нас.

Не е Франција огранок на ДУИ во Чаир.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.