Пред да го изгледам плагијат-видеото на министерката Мила Царовска, мислев дека комуњариве не се од оваа држава!? Сега си мислам дека пролупаниве не се од оваа планета, ова на својот фејсбук профил го напиша професорот Апасиев.

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fdefensor.plebei%2Fposts%2F2681373588594629&width=500″ width=”500″ height=”218″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allow=”encrypted-media”></iframe>

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.