Чувството после пресудата на „Рекет“ во која го кркаа Ката и Боки, а куртулија перјаниците на СДС на Нашата Земја: „НИЕ БАРАМЕ ЛЕБ – ТИЕ НИ ФРЛААТ ГЛАВИ“(Дантон) ✌️

#НемаПравдаНемаМир
#СоВицеСеЗнаемеОдТелевизија- напиша на Фејсбук, Димитар Апасиев

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.