Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ Антонио Милошоски вечерва во 20:55 часот ќе гостува во емисијата Што не е јасно на „Алфа“ телевизија.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.