Денес од 19:15 часот следете го мојот ТВ Дуел со Бујар Османи на ТВ Телма во емисијата Топ Тема. Ќе дебатираме за најактуелните политички прашања. Следете, го најави преку Фејсбук вечерашниот дуел потпретседателот на ВМРО – ДПМНЕ, Александар Николоски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.