Вечерва од 20:45 на ТВ 24 Вести ќе имаме дуел со Никола Димитров на повеќе актуелни теми. Ќе имаме дуел за обезличувањето на Македонија, за урнисаната економија, за катастрофалната реализација на реформите, за катастрофалните политики и лагите на Владата. Ќе дебатираме и за скандалот со аферата Рекет и криминалот и огромната корупцијата на оваа Влада . Следете го вечерашниот дуел, време е да се соочат аргументите, го најави вечерашниот ТВ дуел потпретседателот на ВМРО – ДПМНЕ, Николоски на својот ФБ профил.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.