Во државен архив, Сектор за финансиски прашања бараат човек со завршен факултет БИОЛОГИЈА.

Ова е уште еден од огласите за работа кои се коментираат на социјалните мрежи.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.