Денеска се игра вечното дерби помеѓу Црвена Звезда и Партизан.Кој ќе биде подобар ќе биде познато околу 20 часот. Српските медиуми направија споредба кој има позгодни сопруги и девојки.

Проценете сами

 

Снежана Борјан

Катарина Грујиќ

Теа Катаи

Jovana Todorović – devojka fudbalera Partizana Igora Vujačića

Ива Николиќ

Taмара СмиљаниќTamara Smiljanić

FOTO: INSTAGRAM/TAMARA SMILJANIĆ
Tamara Smiljanić
FOTO: INSTAGRAM/TAMARA SMILJANIĆ
Tamara Smiljanić
FOTO: INSTAGRAM/TAMARA SMILJANIĆ

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.