Српската пејачка и старлета, Јелена Карлеуша, не престанува да ги воодушевува своите бројни следбеници со предизвикувачки фотографии. Очигледно ова е лето на Карлеуша која практично секој ден се наоѓа во центарот на вниманието и за чудо тоа не се скандалите или кавгите, туку само нејзиниот изглед.

Откако се изнаужива на луксузнен одмор во Турција од кој секојдневно палеше и жареше, таа со исто темпо продолжи да споделува речиси голи фотографии од нејзиниот дом и базен.

Многумина ги следат нејзините објавуви на социјалните мрежи со ентузијазам, а сега таа ги израдува особено нејзините машки следбеници на Инстаграм.

Пејачката објави фотографија во зелено бикини, а фотографијата собра десетици илјади лајкови за краток временски период.

Јелена дефинитивно знае како да ја заинтригира фантазијата на машката популација!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.