Партнерката на Кристијано Роналдо навистина нема милост кон мажите. Tаа објави видео во кое тверка и каде во преден план е нејзиниот задник.

Предупредување, не е за оние со слабо срце.

 

View this post on Instagram

 

@ivana_rh @julia_mmsalmean @ivvgar @sofia.mff @georginagio

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.