Пратеник на ДУИ купил компанија која работи на Коридорот 8?

Проектот од 900 милиони евра е епски криминал на ДУИ и власта, рече лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во вечерашната … Продолжи со читање Пратеник на ДУИ купил компанија која работи на Коридорот 8?