Овој до Мухамед Зекири е Небојша Арсиќ од Тетово! Дописник и мегафон на СДСМ.
Добитник на наградата МОЈ ДДВ од 100 000 денари. Сосема случајно.

Е до таму стасаа овие партиски батиња. Кај да е ќе почнат и Златно Славејче да местат. За време на вонредна состојба. Да одиме со тендерите не треба. Ментален склоп е тоа!
Дно!, пишуваат на социјалните медиуми.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.