Купувајте македонски производи, затоа што ја сакаме Македонија! Напиша на Фејсбук потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски.

Тој во своето видео обраќање испрати порака до македонските граѓани дека само со купување македонски производи ќе и помогнеме на македонската економија, ќе спасиме многу работни места, само со купување на македонски производи ќе и помогнеме на Македонија.

Купувајте македонски производи

Купувајте македонски производи, затоа што ја сакаме Македонија !

Gepostet von Vlado Misajlovski am Mittwoch, 25. März 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.