Катастрофата во здравствената состојба се пресликува и во економијата

Posted by Hristijan Mickoski on Saturday, 6 June 2020

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во видео обраќање се осврна на катастрофалната здравствена состојба која се пресликува и во економска состојба во земјава.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.