ВМРО-ДПМНЕ секогаш било на страната на земјоделците. Заеднички сме граделе успешни приказни.

Се обврзуваме на 640 милиони евра субвенции за земјоделците.

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

ВМРО-ДПМНЕ секогаш било на страната на земјоделците. Заеднички сме граделе успешни приказни.Се обврзуваме на 640 милиони евра субвенции за земјоделците.#ИсправиСеМакедонијо#ОдбериОбнова

Gepostet von Igor Janushev am Freitag, 3. Juli 2020

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.