Жена го нападнала колегата во фирмата каде работеле заедно.

Б.Н. (36) од Кочани на 22 месецов во 12.20 часот во Полициското одделение Петровец пријавил дека неговата колешка К.А.М го нападнала на работното место. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.