Запалено „БМВ“ на скопски бизнисмен

„БМВ“ на скопски бизнисмен ноќва гореше на паркингот кај ТЦ „Зебра“ во Капиштец. Како што соопшти МВР утрово, пожарот на улицата … Продолжи со читање Запалено „БМВ“ на скопски бизнисмен