Убиство во Скопје: 27-годишно момче прободено со нож

27-годишен скопјанец починал откако претходно бил прободен со нож, потврдуваат од МВР. Од министерството за внатрешни работи информираат дека немилиот … Продолжи со читање Убиство во Скопје: 27-годишно момче прободено со нож