Тешко повредени 4 мигранти, возачот на комбето избега

Неколку лица се повредени во сообраќајната несреќа што вечерва се случи на магистралниот пат Струмица – Валандово, кај Раборска раскрсница. … Продолжи со читање Тешко повредени 4 мигранти, возачот на комбето избега