Видео на кое маж во багажникот на такси-возило товари бекатон плочки оставени покрај патот ја налути јавноста. Видеото беше објавено на групата „Ѕид на сообраќајниот срам“, а делото веќе е пријавено.

Погледнете го видеото тука.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.