Тешка сообраќајна несреќа се случи вечерва на булеварот Партизански одреди, несреќата се случила околу 22 часот, објави Сител
Во несреќата се уништени 5 автомобили, нема информации дали има тешко повредени.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.