На социјалните мрежи се споделува видео на кое млади лица пукаат во воздух за време на приватна седенка. Видеото споделено на „Твитер“ е симнато од нивните профили на „Тик-ток“, поточно е видео на кое самите се фалат како се забавуваат.

Нека седи да се знае дека се заштитени како бели мечки, коментира твитер-корисникот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.