Човек починал додека трчал на кеј утрово, пренесе „Женски магазин“. Несреќата се случила во близина на хотелот „Александар Палас.“

На местото се пристигнати брза помош и полиција на увид. Се очекуваат детали во текот на денот.

Фото на „Женски магазин

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.