Триесетгодишен скопјанец бил претепан од неколку лица во билијард-клуб на булеварот „Кузман Јосифовски Питу“. М.Ј. пријавил во полициската станица Аеродром дека 6 февурари 2019 година пет минути по полноќ неколку лица го нападнале во клубот.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.