Ноќеска околу 01 часот по полноќ, С.К. (23) од Скопје пријавил дека вчера околу 22 часот, во казино на булевар “Партизански одреди“, бил физички нападнат од страна на А.А. и О.А.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.