Штотуку родено бебе оставено на тротоар во Топанско Поле

Новороденче било оставено денеска на тротоар во скопската населба Топанско Поле, објави „24 Инфо“.  Според нивните извори, бебето било туку … Продолжи со читање Штотуку родено бебе оставено на тротоар во Топанско Поле