МВР засега нема пријава: Се пофали на „Тик Ток“ дека пали во природа

Граѓаните се револтирани откако на социјалните мрежи се појави видео од засега непознат сторител како пали во природа.Тој дури и … Продолжи со читање МВР засега нема пријава: Се пофали на „Тик Ток“ дека пали во природа