Ново сведоштво на жртва на „Јавна соба“: Ми се заканија дека со фотографијата ќе ми го уништат животот

Откако во јавноста изби скандалот со групата „Јавна соба“ во која се шират експлицитни фотографии и лични информации на девојки … Продолжи со читање Ново сведоштво на жртва на „Јавна соба“: Ми се заканија дека со фотографијата ќе ми го уништат животот