Неофицијално: Уште еден починат во престрелката во Бутел

И вториот повреден во престрелката во скопски Бутел им подлегнал на повредите, неофицијално дознава  „Република“. Претходно беше објавено дека еден … Продолжи со читање Неофицијално: Уште еден починат во престрелката во Бутел