МВР: Нефи Усеини беше повикан на разговор поради пријава за напад

Нефи Усеини денеска бил повикан во полициска станица, потврдија од МВР за „Република“. Со него било разговарано и ќе биде … Продолжи со читање МВР: Нефи Усеини беше повикан на разговор поради пријава за напад