МВР го потврди нападот врз Тони Трајковски

МВР денеска го потврди нападот врз екс градоначалникот на Гази Баба, Тони Трајковски. На 22 овој месец околу 23.35  часот … Продолжи со читање МВР го потврди нападот врз Тони Трајковски