Mладо момче загина вечерва во тешка сообраќајка кај „Дрекслмаер“

Тешка сообраќајна несреќа се случила вечерва во близина на германската фабрика „Дрекслмаер“ во Кавадарци, потврди за МИА Верољуб Додевски, портпарол … Продолжи со читање Mладо момче загина вечерва во тешка сообраќајка кај „Дрекслмаер“