И двајцата повредени свадбари пренесени во Скопје

Двајцата ранети при пукањето на свадбата во тетовска Мала Речица имале повреди во градите и поради сериозноста се однесени на … Продолжи со читање И двајцата повредени свадбари пренесени во Скопје