Еден загинат, двајца тешко повредени во сообраќајна несреќа на патот Охрид – Кичево

Едно лице загина, а двајца се тешко повредени во тешката сообраќајна несреќа што вчера вечерта се случи на магистралниот патен … Продолжи со читање Еден загинат, двајца тешко повредени во сообраќајна несреќа на патот Охрид – Кичево