Драма во болницата во Струмица: Украле мртовец од инфективната амбуланта

Утрово се случила вистинска драма во струмичката општа болница. Група струмичани украле мртовец од инфективна амбуланта, објави ТВ ВИС. Настанот … Продолжи со читање Драма во болницата во Струмица: Украле мртовец од инфективната амбуланта