Девојче во Велес моли за помош додека нејзина врсничка ја малтретира на улица

На социјалните мрежи се појави вознемирувачко видео на кое девојче од Велес е жртва на булинг. Додека 12-годишното девојче низ … Продолжи со читање Девојче во Велес моли за помош додека нејзина врсничка ја малтретира на улица